به رسمیت شناخته شدن نوروفیدبک به عنوان درمان موثر برای اختلال بیش فعالی و نقص توجه (ADHD)

 توسط آکادمی طب اطفال آمریکا

ارائه شده توسط Informedlate در چهارشنبه  2012/12/12 – 19:27

به تازگی آکادمی طب اطفال آمریکا ، بیوفید بک را به عنوان درمان سطح یک (درمان اصلی) برای نقص توجه و بیش فعالی مورد توجه قرار داده است. این تأیید موفقیت هایی است که ما در درمان مراجعین با اختلال ADHD می بینیم ویک گام مهم رو به جلو در شناخت اثرات قدرتمند بیوفیدبک جهت ارائه درمان های غیر دارویی و غیر تهاجمی ، برای طیف گسترده ای از اختلالات شناختی است.  آنچه که شما باید در مورد این گزارش بدانید:

آکادمی طب اطفال آمریکا چیست؟

آکادمی طب اطفال آمریکا از بیش از ,60000 متخصصین اطفال تشکیل شده است. این متخصصین  برای مراقبت های پزشکی کودکان و گذراندن دوره های مربوطه ، به  AAP مراجعه می کنند. زمانی که شما پزشک متخصص کودک خود را می بینید و سوال هایی از او می پرسید ، وی اغلب از سیاست ها ، موقعیت ها  و گزارش های AAP مطلع است.

“بهترین پشتیبانی” به چه معناست؟ چگونه آکادمی طب اطفال آمریکا این کار را انجام می دهد؟

هر شش ماه AAP نمودار “مداخلات روانی- اجتماعی ، مبنی بر شواهد کودک و نوجوان” خود را به روز رسانی و داده ها و تحقیقات موجود را ارزیابی می کنند تا تعیین شود که عملکرد به چه صورت بوده است. این اطلاعات در اختیار متخصصین اطفال گذاشته می شود تا آنها بهتر بتوانند به بیماران خود کمک  کنند. “بهترین پشتیبانی” بیانگر این است که AAP ، بیوفیدبک را یک درمان موثر برای  ADHDمی داند و باید به عنوان گزینه اصلی توصیه می شود.

ترجمه کیانا کیانپور کارشناس ارشد روانشناسی

www.irnfb.com

www.irnfb.ir

Email: dr.azarangi@gmai.com

ترجمه تایید نوروفیدبک به عنوان درمان اصلی برای بیماری بیش فعالی توسط انجمن طب اطفال آمریکا