فهرست بستن

استخدام

دعوت به همکاری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژیست)

شرایط و نحوه همکاری برای متقاضی نورولوژیست به شرح زیر است :

1- دارای پروانه مطب تهران

2- داوطلبینی که توانایی انجام Color Doppler Sonography و انجام الکترومیوگرافی داشته باشند دارای اولویت خواهند بود 

3- نورولوژیست هایی که در مرکز چند تخصصی ذهن برتر ایرانیان همکاری کنند در بیمارستان جدید التاسیس امید واقع در غرب تهران (شاهین شمالی) نیر همکاری خواهند داشت 

4- همکارانی که علاقمندی در زمینه نوروتراپی و rTMS داشته باشند از اولویت ویژه ای برخوردار خواهند بود.

5- همکارانی که دوره های فلوشیپ را گذرانده باشند از اولویت ویژه ای برخوردار خواهند بود.

6- پزشکانی که علاقمند به تحقیقات و بررسی و ارایه مقاله در زمینه نوروتراپی و rTMS باشند ویا قبلا دراین زمینه کار کرده باشند ، اولویت ویژه خواهند داشت.

7- اسامی و مدارک علمی کلیه پذیرفته شدگان به وزارت بهداشت ارسال خواهد شد که در صورت تایید وزارت بهداشت شروع به کار خواهند نمود.

8 –  رزومه های ارسالی باید کامل و شامل کلیه مشخصات فردی ، اجتماعی ، شغلی ، تحصیلی ، مدارک و سخنرانی ها و فعالیتها و … باشد.

9- لطفا رزومه کامل و با تمام جزییات خود را به آدرس dr.azarangi@gmail.com ایمیل فرمایید.

 


 

دعوت به همکاری روانپزشک

شرایط و نحوه همکاری برای متقاضی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) به شرح زیر است  :

1- دارای پروانه مطب تهران 

2- روان پزشکانی که دارای مدرک فلوشیپ باشند از اولویت ویژه ای برخوردار خواهند بود 

3- اسامی و مدارک علمی کلیه پذیرفته شدگان به وزارت بهداشت ارسال خواهد شد ودر صورت تایید وزارت بهداشت شروع به کار خواهند نمود.

4- رزومه های ارسالی باید کامل و شامل کلیه مشخصات فردی ، اجتماعی ، شغلی ، تحصیلی ، مدارک و سخنرانی ها و فعالیتها و … باشد.

5- لطفا رزومه کامل و با تمام جزییات خود را به آدرس dr.azarangi@gmail.com ایمیل فرمایید.


دعوت به همکاری فیزیوتراپیست

مرکز چند تخصصی مغز و اعصاب و روان ذهن برتر ابرانیان به آدرس : شهرک ژاندارمری – بلوار مرزداران – بین سرسبز و البرز – پلاک 67 که در حتا تاسیس می باشد ، برای تکمیل کادر فیزیوتراپی خود از علاقمندان فیزیوتراپیست به همکاری دعوت می نماید. لطفا در صورت تمایل رزومه کامل خود را به آدرس ایمیل dr.azarangi@gmail.com ارسال نمایید.

توجه :  رزومه های ارسالی باید کامل و شامل کلیه مشخصات فردی ، اجتماعی ، شغلی ، تحصیلی ، مدارک و سخنرانی ها و فعالیتها و … باشد.


دعوت به همکاری روانشناس بالینی

مرکز نوروتراپی ایرانیان کلیه روانشناسانی که دارای تجربه کاری و مدرک معتبر در زمینه نوروفیدبک و نوروتراپی و یا rTMS و یا روانسنجی و روان درمانی می باشند را به همکاری دعوت می نماید . از علاقمندان تقاضا می شود تا رزومه خود را به آدرس dr.azarangi@gmail.com ارسال نمایند.

دارندگان مدرک دکتری از اولویت ویژه برخوردارند.


دعوت به همکاری از فارغ التحصیلان رشته نوروساینس یا علوم اعصاب

مرکز نوروتراپی ایرانیان کلیه فارغ التحصیلان رشته نوروساینس یا علوم اعصاب که دارای تجربه کاری و مدرک معتبر در زمینه نوروفیدبک و نوروتراپی و یا rTMS و QEEG می باشند را به همکاری دعوت می نماید . از علاقمندان تقاضا می شود تا رزومه کامل خود را به آدرس dr.azarangi@gmail.com ارسال نمایند.

دارندگان مدرک دکتری از اولویت ویژه برخوردارند.


دعوت به همکاری گروه های پزشکی مختلف و یا روانشناس با تجربه کار در زمینه TMS

مرکز نوروتراپی ایرانیان ، کلیه گروه های پزشکی مختلف با تجربه کار در زمینه TMS را به همکاری دعوت می نماید . از علاقمندان تقاضا می شود تا رزومه خود را به آدرس info@irnfb.ir ارسال نمایند.


دعوت به همکاری تکنسین نوار مغزی

مرکز نوروتراپی ایرانیان از کلیه افرادی که سابقه کاری و تجربه کافی جهت ثبت امواج الکتروآنسفالوگرافی و یا Q-EEG را دارند دعوت به همکاری می نماید . از علاقمندان تقاضا می شود تا رزومه خود را به آدرس info@irnfb.ir ارسال نمایند.